AKP’de “Fethullah Gülen” kavgası başladı: Bu gaflet hali…

Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk, Yeni Akit yazarı Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı’nın sözlerine tepki gösterdi.

207,618BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et

Yeni Akit yazarı Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı, “Fethullah Gülen olsam” başlıklı yazısında dikkat çeken ifadeler kullanmıştı.

Türbanı nedeniyle Meclis’te tartışma yaratan eski Refah Partili Merve Kavakçı’nın ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı’nın babası olan Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı, yazısında Fethullah Gülen’in Türkiye’ye dönmesini istedi. Bununla da yetinmeyen Kavakçı, FETÖ için de “Bence bu teşkilat aslî hizmetine dönmeli ve saf ve temiz mensuplarının güzel duygularına bağlanmalıdır” önerisinde bulundu.

Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk, Yeni Akit yazarı Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı’nın sözlerine tepki gösterdi.

Erem Şentürk, “Yusuf Ziya Kavakcı gibi ilim ve tecrübe sahibi bir büyüğümüzden “Fetullah tövbe etsin” yazsısı okumak trajik bir hayal kırıklığı oldu. Hala onu “hata etmiş bir Müslüman” zanneden çevreler var. Bu gaflet hali FETÖ mücadelesini altüst ediyor. Fetullahçılar profesyönel İslam düşmanı” açıklamasında bulundu.

İŞTE O MESAJ…

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,618BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et