AKP medyasına göre Gülen evleniyor

Hükümete yakın Akşam gazetesi, ABD’de Trump’ın başkan seçilmesiyle FETÖ’cülerin panik yaşadığını ve ABD vatandaşlığı için tek tek evlenmeye başladığını iddia etti.

Hükümete yakın Akşam gazetesi, ABD’de Trump’ın başkan seçilmesiyle FETÖ’cülerin panik yaşadığını ve ABD vatandaşlığı için tek tek evlenmeye başladığını iddia etti. Fethullah Gülen için ise 100 bin dolara dul bir kadınla anlaşıldığı öne sürüldü.

Akşam gazetesinden Yavuz Atalay’ın haberine göre; 2 bin 500 dolara maaşa bağlanan kadın, Gülen ile nikah masasına oturacak.

İddiaya göre; vatandaşlık karşılığı FETÖ’nün üst düzey militanlarından Abdullah Aymaz, Gülen için çakma bir gelin adayı ayarladı. Afrikan – Amerikan olduğu iddia edilen Abbey Pascaline isimli dul kadına; ABD vatandaşlığı karşılığında 50 bin dolar peşin, 50 bin dolar ise Gülen vatandaşlığı aldıktan sonra şeklinde ücret teklif edildi, 2 bin 500 dolar da maaş bağlandı.

GREEN CARD’A 20 BİN DOLAR

FETÖ üyeleri, bir yandan Gülen’in evlendirilme sürecine dair çalışmalar yaparken, diğer bir yandan da ABD’de kalma statüsü olmayan militanlar için ABD’li eşler arıyor. FETÖ’cüler Green Card sahibi olmak için başvurdukları bu yolda, her evlilik için, karşı tarafa 10 bin dolar peşin, 10 bin dolar da vatandaşlık / Green Card alındıktan sonra şeklinde ücret teklif ediyor. Şimdiye kadar, bu yolla, 26 FETÖ’cü evlenerek ABD vatandaşı oldu.

Son Haberler