AKP Balıkesir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz şehit cenazesinde niye kahkaha atıyor?

AKP Balıkesir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz'ın Şırnak'ta şehit olan er Uğur Çakmak'ın cenazesinde kahkaha attığı görüntüler ortaya çıktı.

AKP Balıkesir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz’ın Şırnak’ta şehit olan er Uğur Çakmak’ın cenazesinde kahkaha attığı görüntüler ortaya çıktı. Şehit er Çakmak’ın tabutunun başında bir kişiyle sohbet eden Yılmaz’ın güldüğü görüntüler kameralara böyle yansıdı.

ŞEHİT AİLESİNİN HEMEN DİBİNDE

Şehit Uğur Çakmak’ın tabutunun başında kameralara yansıyan görüntülerde Cumhur ittifakın adayı gülerken hemen yanında bulunan şehit yakınları acılarını yaşıyor.

NE OLMUŞTU? 

Şırnak’ın Silopi ilçesinde vatani görevini yapan piyade er Uğur Çakmak, nöbet tuttuğu mevzide, arkadaşının bilinmeyen nedenle ateş alan tüfeğinden çıkan mermiyle şehit olmuştu.

Osman Kavala tutuklandı

Gezi Parkı Davasında tahliye edildikten sonra yeniden gözaltına alınan ve ardından tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edil Osman Kavala tutuklandı.

Emekli Tuğamiral Ertürk: ABD’nin bizi İran ile bir savaşa hazırlayacak girişimler yaptığını biliyoruz

Emeli Tuğamiral Türker Ertürk, İdlib üzerinden bölgedeki son gelişmeleri değerlendirdi.

Pentagon: Ruslarla Türklerin geniş çaplı bir çatışmaya girmeye yakın olduklarını görüyoruz

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü Jonathan Hoffman, Türkiye ile Rusya'nın İdlib'de geniş çaplı bir çatışmaya yakın olduklarını gördüklerini belirterek, 'uluslararası toplumun Suriye hükümetine İdlib'deki saldırılarına son vermesi konusunda baskı uygulaması gerektiğini' savundu.

AKP Grup Başkan Vekili Cahit Özkan intiharlar neden arttı sorusu sorulunca Türkiye’yi Gambiya’yla kıyasladı

AKP Grup Başkan Vekili Cahit Özkan KRT'de katıldığı programda son günlerde gittikçe artan yoksulluk intiharlarının sorulması üzerine Türkiye'yi Afrika ülkesi Gambiya'yla kıyasladı. 

Feyzioğlu: Gezi davasıyla ilgili konuşma gereği görmüyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Gezi davasıyla ilgili süreç devam ettiği için konuşma gereği görmüyorum ve doğru da bulmuyorum" dedi.
209,631BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et