Akit’in haber müdüründen Maduro’ya: Elinde tüfekle darbeci kovalayan Vali COŞ’unuz da mı yok?

Venezuela'da Amerikancı Guaido'nun başlattığı darbe girişimi başarısızlıkla sonuçlandı. ABD destekli Guaido halkı sokağa davet etmeye devam etti. 

Venezuela’da Amerikancı Guaido’nun başlattığı darbe girişimi başarısızlıkla sonuçlandı. ABD destekli Guaido halkı sokağa davet etmeye devam etti.

Guaido’nun bu çağrılarının ardından iktidara yakın Akit’in yayın kurulu üyesi ve haber müdürü Murat Alan Venezula lideri Maduro’ya ilginç bir soru sordu.

Alan Twitter’dan Maduro’yu etiketleyerek “Anladık.. 1 Ömer Halisdemir’iniz yok.. 1 Halil Kantarcı’nız da yok.. Yahu şu alçağı asfalta yapıştırıp ters kelepçe takacak 1 tane Fethi Sayar’ınız.. İncirlik’e pusu atan E.Müdürü Cengiz Zeybek’iniz.. Elinde tüfekle darbeci kovalayan Vali COŞ’unuz da mı yok?!” dedi.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.

Erdoğan’dan İmamoğlu’na tepki: Nerede kaldı bu süt?

Gayrette Havalimanı Metro Hattı İlk Ray Kaynak Töreni’nde konuşan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefinde yine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu vardı. Erdoğan,”‘Suyu ucuzlatacağız’ dediler, ucuzlattılar mı? ‘Otobüsteki ücretleri düşüreceğiz’ dediler, düşürdüler mi? Ücretsiz süt vereceklerdi, nerede kaldı bu süt? Allah izin versin de yağmurlarımız kesilmesin, sular devam etsin” ifadelerini kullandı.

Mine Kırıkkanat’ın ‘Bahçeli ve evlilik’ paylaşımına MHP’den belden aşağı tepki!

Cumhuriyet gazetesi yazarı Mine Kırıkkanat, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı konuşmada söylediği 'Maalesef gençlerimiz genç yaşta evlenmiyor.' sözüne bekar olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hatırlatarak 'Devlet Bahçeli için çok mu geç' mesajı yazdı. Mesaja MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 'belden aşağı' sözlerle yanıt verdi.

Bakan Turhan: Evet Kanal İstanbul bir rant projesi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, Kanal İstanbul projesini yapacaklarını ve faturayı İBB’ye göndereceklerini belirtti.
210,007BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et