Ahmet Kural’ın Sıla’yı darp ettiği iddiasıyla yürütülen soruşturmada yeni görüntüler ortaya çıktı!

Darp olayından 18 saat sonra çekildiği iddia edilen görüntülerde Sıla'nın vücudunda darp izi gözükmüyor

Müzisyen Sıla Gençoğlu’nun oyuncu Ahmet Kural’dan fiziksel şiddet görmesiyle ilgili suç duyurusunda bulunmasının ardından başlatılan soruşturmada şiddet olayından 18 saat sonra çekildiği belirtilen görüntüler dosyaya eklendi. Görüntülerde Sıla’nın vücudunda darp izi bulunmadığına dikkat çekildi.

Şarkıcı Sıla, 1 Kasım tarihinde avukatı ile birlikte İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gitti. Ve Ahmet Kural tarafından darp edildiğini belirterek şikayetçi oldu, uzaklaştırma kararı aldırdı. Delil olarak savcıya darp edildiğini gösteren 6 kare fotoğraf sunan Sıla’nın kollarında ve yüzünde morluklar yer alıyordu. Şikayetin ardından Ahmet Kural hakkında “Kasten yaralama”, “Tehdit”, “Hakaret” suçlarından yürütülen soruşturma başlatıldı. Oyuncu Ahmet Kural ise Sıla’ya şiddet uygulamadığını iddia etti. Sadece 29 Ekim sabahı tartıştıklarını öne sürdü.

Soruşturmada Ahmet Kural’ın avukatı soruşturma dosyasına yeni bir görüntü ekledi. Kanal D’nin yayınladığı ve darp olayından 18 saat sonra çekildiği belirtilen görüntülerde Sıla’nın kollarında ve yüzündeki morluklar görünmüyor. Sıla bu görüntülerden bir gün sonra yani 31 Ekim 2018 tarihinde saat 14’te özel bir hastaneden darp raporu almıştı. O rapora göre de şarkıcı Sıla’nın kollarında, yüzünde ve bacaklarından morluklar vardı. Ahmet Kural’ın darp iddiasını çürütmek amacıyla paylaştığı görüntüler soruşturmayı yürüten savcılık tarafından incelenmeye gönderilecek.

 

En çok okunan haberler

Damadın üstü çizildi, bakın yerine kim geliyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, kabine içinde tartışılan isimlerin başında gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın üzerini çizdiği iddia edildi

İstanbul için korkutan deprem uyarısı: ‘7.5’le sallanacak, 2.5 dakika sürecek’

İstanbul’da beklenen depremle ilgili uzmanlardan korkutan bir uyarı geldi. Prof. Dr. Cenk Yaltırak en az 7,5 şiddetinde olması beklenen depremin 2,5 dakika süreceğini söyledi.

Nurgül Yeşilçay’dan Diyanet’e sert tepki: Biz pisliğiz şiddetliyiz saykoyuz

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aylık Aile Dergisi’nde çizgi filmlerin çocukların üzerinde olumsuz etki yapabileceğine vurgu yapılması üzerine oyuncu Nurgül Yeşilçay, Diyanet’e tepki gösterdi.

“Her şey çok güzel olacak” demeyen ünlüler İBB’den milyonları götürmüş

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, İBB ihalelerinden yandaş sanatçılara giden paraları yazdı.

Kayyum darbesine karşı sokağa çıkan halka bıçaklı saldırı: Bir kişi ağır yaralı

Kadıköy'de kayyum darbesine karşı yapılan eylemde bıçaklı saldırı gerçekleşti. Bıçaklanan bir yurttaşın ağır yaralandığı bildiriliyor.

Süleyman Soylu: Ben demokrasi teorisyeniyim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk'te soruları yanıtlıyor.

AKP mitinglerine ücretsiz ekmek gönderen 35 bin TL maaşlı Halk Ekmek müdürü istifa etti

Ankara Halk Ekmek A.Ş Genel Müdürü Ahmet Sarıduman'ın istifa ettiği açıklandı.

Kayyum darbesine karşı sokağa çıkan halka bıçaklı saldırı: Bir kişi ağır yaralı

Kadıköy'de kayyum darbesine karşı yapılan eylemde bıçaklı saldırı gerçekleşti. Bıçaklanan bir yurttaşın ağır yaralandığı bildiriliyor.

‘Gözler İstanbul’a dönmüş falan… Herkes haddini bilecek’

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu HDP’li Diyarbakır, Mardin ve Van büyükşehir belediye başkanlarının görevden alınması ve yerlerine valilerin kayyım olarak atanmasına tepki gösterdi.

Bakan yardımcısının cenazesinde dikkat çeken Erdoğan-Davutoğlu detayı

Van’ın Erciş ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun için Sultanahmet Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Adnan Oktar’ın gizli geçitten kaçış görüntüleri ortaya çıktı

11 Temmuz 2018 günü düzenlenen operasyondan dakikalar önce Kandilli'deki villasından kaçan Adnan Oktar'ın görüntülerine ulaşıldı

Stratejik Çaresizlik

Burak Kılavuzoğlu yazdı...

THK eski başkanı: Yangınlarda uçak kullanılsaydı bir hektar bile yanmazdı

Türk Hava Kurumu’nun (THK) eski başkanı Erdoğan Karakuş, son iki günde yaklaşık 500 hektarlık alanın yandığı Ege’de mevcut uçaklar kullanılmış olsa kaybın boyutunun çok daha küçük olacağını savundu.