Ahmet Hakan’dan Rahmi Turan’a: ‘Geçmişin cinsellik, çıplaklık, tecavüz’

Ahmet Hakan, Rahmi Turan’a haber kupürleri ile yanıt verdi. Hakan, Rahmi Turan’a ‘Sen busun işte!’ dedi, geçmişini saydı döktü. Cinsellik, çıplaklık, tecavüz…

“Saray’a giden CHP’li” yazısının ardından Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan ve Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın ‘köşe atışması’ devam ediyor.
Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında, Rahmi Turan’ın Tan gazetesinde genel yayın yönetmenliği döneme ait haber kupürlerini yayımlayarak, “Sen busun işte. Geçmişin cinsellik, çıplaklık, tecavüz, eşekler üzerinden yapılmış asparagaslarla dolu. Sen kadın cinselliğinin üzerinde onursuzca tepinmiş, kadınlara yönelik tecavüzlerden eğlenceli sandığın manşetler çıkarmış bir adamsın Rahmi Turan.” dedi.

Ahmet Hakan: Rahmi Turan bana laf çakmış, gazetecilik sicilini açarsak…

Hakan, “Tövbe etmiş bir eda takınmana aldanacak değiliz. Geçmişte cinsellik üzerinden yürüttüğün asparagas anlayışını, şimdi de “Külliye’ye giden CHP’li yalanı” üzerinden sürdürüyorsun. Ama hiç değişmeyen bir tarafın var; Asla utanmıyorsun, katiyen rezil olmuyorsun, zinhar yüzün kızarmıyor” ifadesini kullandı.

Son Haberler