Ahmet Hakan’dan Ömer Turan’a çok sert sözler: Kahpenin tekinin sahtekarlığı bu, utanmalısın!

AKP'li tetikçi yazar Ömer Turan, Ahmet Hakan'a ait olmadığı anlaşılan twitleri paylaşınca olanlar oldu...

AKP’li yazar Ömer Turan’ın o paylaşımı pes dedirtti.

Paylaşımda yazanlar ise çok dikkat çekici… Ahmet Hakan tarafından 15 Temmuz gecesi yazıldığı iddia edilen o ekran görüntüsünde ise “Darbe girişimi var.Can güvenliği açısından herkes evinde kalsın. Sokağa çıkanlara da kulak asmayın!” sözleri yer aldı.

Sosyal medya kullanıcılarının fotoshop ve yalan uyarıları sonrası Ömer Turan o paylaşımı kaldırdı…

Ahmet Hakan tepki gösterdi!

Paylaşım sonrası Ömer Turan’ Ahmet Hakan: “bu sahta… bu fake… kahpenin teki bu sahtekarlığı yapmış… sen de paylaşıyorsun… utanmalısın.” sözleriyle cevap verdi.

Tepki sonrası Ömer Turan özür mesajı yayınladı. “Ahmet Hakan o gece kesinlikle böyle bir tweet atmadığını söyledi. Bizde attığımız tweeti sildik. Kendisinden tweet için özür dileriz.” sözleriyle tartışmaya bitirdi.

 

 

 

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Savcılığa götür ver, vermiyorsan sana suç duyurusunda bulunacağız

Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ‘AKP’de 120-180 arasında ByLock’çu vekil var’ diyor. Şu ByLock’çuları savcılığa götür ver, eğer vermiyorsan biz sana suç duyurusunda bulunacağız; ‘gel tıpış tıpış ayaklarınla ver’ diyeceğiz” dedi.

Milletvekillerine ‘casus ajandası’

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine ‘akıllı’ uygulamalar içeren özel bir ajanda hediye etti. Söz konusu hediyenin, casusluk filmlerinde yer alan nesnelere benzediği belirtildi.

Özgür Özel’den çok sert İmamoğlu tepkisi: Herkes haddini bilecek

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, dün Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na saygısızlık yapıldığını belirterek, yaşananlara tepki gösterdi.

İmamoğlu, Erdoğan’a verdiği mektubun içeriğini açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’nde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği mektuba ilişkin konuştu.

Binali Yıldırım’ın yeğeninden ‘ayaklanma ve darbe’ çağrısı

Adı her gündeme geldiğinde Binali Yıldırım’ın yeğeni olduğu iddia edilen Ömer Önder Haberdar’ın ayaklanma çağrısı yaptığı ortaya çıktı.
210,048BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et