Pazar / 5 Temmuz 2020

Ahmet Hakan, Perinçek’in Saymaz’a saydırdığı görüntüleri paylaştı: Bazılarıyla ilişkilerimi işte böyle bitirmek istiyorum…

CNN Türk'teki Türkiye'nin Gündemi programında gazeteci İsmail Saymaz, VP Genel Başkanı Doğu Perinçek'e 1991'de HEP'e sunduğu öneride Kürtlere kendi kaderini tayin hakkı verilmesinin yer aldığını hatırlatmış. Perinçek ise bu önerinin, Türkiye'nin birliği için olduğunu belirtti. Tartışma sosyal medyada gündem olmuştu.

207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

CNN Türk’teki Türkiye’nin Gündemi programında gazeteci İsmail Saymaz, VP Genel Başkanı Doğu Perinçek’e 1991’de HEP’e sunduğu öneride Kürtlere kendi kaderini tayin hakkı verilmesinin yer aldığını hatırlatmış. Perinçek ise bu önerinin, Türkiye’nin birliği için olduğunu belirtti. Tartışma sosyal medyada gündem olmuştu.

Perinçek programda oldukça sinirlenmiş Hürriyet muhabiri İsmail Saymaz’ı provokatörlükle suçlamıştı.

Dün akşamki tartışmada topa bu kez Ahmet Hakan girdi.

Instagram hesabından Perinçek’in sinirlendiği anları paylaşan Hakan, “bazılarıyla ilişkilerimi işte böyle bitirmek istiyorum…” dedi.

Saymaz ile Doğu Perinçek canlı yayında birbirine girdi!

Perinçek Ahmet Hakan’ın paylaştığı görüntülerde İsmail Satmaz’a “Seninle yan yana karşı karşıya hiçbir yerde oturmayacağım… Senin özürlerini de kabul etmiyorum. İşte o kadar!” diyor.

Ahmet Hakan’ın bu paylaşımı Gürkan Hacır’ın moderatörlüğünde İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş ve Elfin Tataroğlu’nun katıldığı Şimdiki Zaman programında da ekrana getirildi.

İsmail Saymaz yayında Perinçek’le tartışmasını anlatırken stüdyoda yapılan espriler gülüşmelere neden oldu.

İŞTE O ANLAR: 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et