Ahmet Hakan-Ekrem İmamoğlu kapışmasının ardından Turgay Güler’den ilk açıklama

Ekrem İmamoğlu'nu konuk eden Ahmet Hakan programı erkenden bitirdi. Ahmet Hakan'ı savunan AKP'li troller ve Burhan Kuzu olurken, 31 Mart öncesi Ülke TV'de İmamoğlu'nu konuk eden ve yaptığı yayınla iki puan kazandırdığı iddia edilen Turgay Güler de sahneye çıktı. 

207,731BeğenenlerBeğen
7,865TakipçilerTakip Et

Ahmet Hakan’ın Ekrem İmamoğlu’nu konuk ettiği program Türkiye gündemine oturdu. Ahmet Hakan tavırlarıyla izleyicilerin tepkisini çekmiş programı erkenden bitirmişti. Hakan’ın bu hareketi taraflı tarafsız herkesin tepkisini çekerken iktidara yakın gazetecilerden Sevilay Yılman dahi Ahmet Hakan’ı eleştirdi. Ahmet Hakan’ı savunan AKP’li troller ve Burhan Kuzu olurken, 31 Mart öncesi Ülke TV’de İmamoğlu’nu konuk eden ve yaptığı yayınla iki puan kazandırdığı iddia edilen Turgay Güler de sahneye çıktı.

İmamoğlu’ndan Okan Bayülgen’in programında hafızalardan silinmeyecek Turgay Güler çıkışı

Turgay Güler Ahmet Hakan’ı savunup Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı.

Ahmet Hakan’ın Turgay Güler taktiği İmamoğlu’nu çıldırttı: Cahil, adam yerine koymuyorum!

Güler’in açıklamalarında Ekrem İmamoğlu’nun adını anmaması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’lilere “Ekrem İmamoğlu’nun adını anmayın ondan bahsederken CHP adayı deyin” talimatı verdiği iktidara yakın medyaya yansımıştı.

loading...

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 

CHP’li isim AKP’nin blöfünü gördü el yükseltti: Toplumu birleştiren partiyiz pilavdan dönenin kaşığı kırılsın deriz!

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'in konuğu oldu. Erken seçim iddialarını değerlendiren CHP'li Karabat, iktidar temsilcilerinin de bu konuda kafa karışıklığı yaşadığını belirtti. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum'un erken seçime ilişkin "Yeni sistemde erken seçim yoktur, ancak seçim yenilenir" sözlerini hatırlatan Karabat, "Kafaları gerçekten karışık neyi nasıl yapacaklarını da bilmiyorlar" dedi.

AKP’nin kalesi Esenler’de erken seçim istiyor musunuz sorusuna birbirinden ilginç yanıtlar!

Yurttaş TV Ak Parti'nin kalesi Esenler'de erken seçim hakkında yurttaşlara görüşünü sordu.
207,731BeğenenlerBeğen
7,865TakipçilerTakip Et