Perşembe / 2 Temmuz 2020

Ahmet Davutoğlu’nu hiç böyle görmediniz… Erdoğan için ilk kez bu kadar sert konuştu!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu kurucusu olduğu İstanbul Şehir Üniversitesi’nin faaliyet izninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı ile sonlandırılması ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

207,087BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu kurucusu olduğu İstanbul Şehir Üniversitesi’nin faaliyet izninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile sonlandırılması ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Davutoğlu Erdoğan’a karşı ilk kez bu kadar sert ifadeler kullandığı açıklamasında özetle şunları kaydetti:

Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere kararda payı olanlar adına derin bir hüzün duydum. Erdoğan tarihe üniversite kapatan Cumhurbaşkanı olarak geçti. Hakikatleri söylemek bedel ödettirir. Cumhurbaşkanı attığı bu imza ile nasıl bir Türkiye görmek istediğini ortya koymuştur. Ak Parti’nin Türkiye’si adaletsizliğin olduğu bir Türkiye’dir. Ak Parti’ye gönül verenlerin içleri yanıyor. Artık cumhurbaşkanı iyi ama çevresi kötü aldatmacasının savunulacak tarafı kalmamıştır. Şehir Üniversitesi’ne el koyan, siyasi hırsı ve kini için engel tanımayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır. Hiçbir şey bitmedi. Her şey yeni başlıyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Atatürk için “İngiliz ajanı” diyen Jandarma Astsubay Rafi Ceran’a tepki yağdı!

Sosyal medya platformu Facebook’ta Ankara Hasanoğlan Köy Enstitüsü adlı hesabın paylaştığı Atatürk videolarına yorum yapan Rafi Ceran'ın, Atatürk için 'İngiliz ajanı' demesine tepki yağdı. Rafi Ceran, yorumlarında Atatürk'le ilgili gerçekleri söylemek için Koruma Kanunu’nun kaldırılması gerektiğini söyledi. Rafi Ceran, yorumlarının ortaya çıkmasının ardından Facebook hesabını kapattı.

İktidarın yasa teklifinin detayları ortaya çıktı: BTK, ‘kamu yararı’ diyerek Netflix ve Whatsapp’ı engelleyebilecek

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya platformlarının kontrol altına alınması gerektiğine yönelik açıklamalarının ardından, AKP'nin konuyla ilgili hazırladığı kanun teklifi çalışmasının detayları ortaya çıktı.

AKP, kadınları koruyan ‘İstanbul Sözleşmesi’ni iptal edeceğini açıkladı!

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, kadınları koruyan İstanbul Sözleşmesi hakkında, “Nasıl usulünü yerine getirerek imzalanmışsa, usulünü yerine getirerek sözleşmeden çıkılır” açıklamasını yaptı.

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik

Halk TV'deki medya Hahallesi'nde RTÜK'ün Halk TV ve TELE1 kanallarına verdiği 5 günlük ekran karartma yasağına tepki gösteren Ayşenur Arslan, "Ben de bundan sonra magazin programı yapacağım" dedi.

Bahçeli: Sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya çıkışının ardından açıklama geldi. Bahçeli, 'Sosyal medyayla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılana kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyorum' ifadelerini kullandı.
207,087BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et