Perşembe / 16 Temmuz 2020

Ağzı bozuk yandaştan Dilek İmamoğlu’na hakaret!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, Fransız Madame Figaro dergisine kapak olmuş ve “İstanbul’un Firt Lady’si” olarak tanıtılmıştı.

206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et

Işıkçılar cemaatinin yayın organı Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, bugünkü yazısında, Dilek İmamoğlu’nun Fransız Madame Figaro dergisinin Türkiye sayısı için verdiği pozları ele aldı.

Fuat Uğur, yazısında, TSK’nın Suriye’nin kuzeyine terör örgütlerine karşı düzenlediği Barış Pınarı Harekâtı sırasında, İmamoğlu’nun Madema Figaro’ya kapak olmasını eleştirdi.

SKANDAL “YPG’Lİ TERÖRİST” BENZETMESİ

Fuat Uğur dün ise, kişisel Twitter hesabından, Dilek İmamoğlu için skandal benzetmede bulundu.

Uğur, İmamoğlu için “Kadın kılığında kaçmaya çalışırken yakalanan YPG’li terörist” benzetmesinde bulunurken şu ifadelere yer verdi:

“Kadın kılığında kaçmaya çalışırken yakalanan YPG’li terörist, kıpkırmızı ruju, özenli makyajı ve kıyafetiyle Madame Figaro’ya kapak olabilirdi.”

Uğur’un skandal paylaşımına, hükümete yakın Star gazetesi yazarı Ersoy Dede’nin de “Bu sayı dolu. Bir sonraki sayı için not alalım” yorumunda bulunduğu görüldü.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,854BeğenenlerBeğen
8,627TakipçilerTakip Et