Pazar / 20 Eylül 2020

Ağaoğlu’nun 39 yaş küçük sevgilisi böyle isyan etti: Elektrik faturamı düşünürken neredeydiniz?

Kendisinden 39 yaş büyük Ali Ağaoğlu’yla ilişkisi nedeniyle gündeme oturan balerin ve pilates uzmanı Duygu Su Gülpınar, “Canım yanarken yoktunuz. Elektrik faturamı düşünürken de yoktunuz” ifadelerini kullandı.

205,735BeğenenlerBeğen
8,579TakipçilerTakip Et

Kendisinden 39 yaş büyük Ali Ağaoğlu’yla ilişkisi nedeniyle gündeme oturan balerin ve pilates uzmanı Duygu Su Gülpınar, “Canım yanarken yoktunuz. Elektrik faturamı düşünürken de yoktunuz” ifadelerini kullandı.

24 yaşında olduğu öğrenilen Gülpınar’ın, Ağaoğlu’yla sahip olduğu sınırsız zenginliği nedeniyle beraber olduğu eleştirilerini adeta haklı çıkarmak için yazdığını düşündüren ilginç ifadeleri şöyle:

“Size küçük bir kızın hayat hikayesini anlatmayı ve hiç bir zaman VAZGEÇMEMEYİ anlatmayı çok isterdim. Fakat, isteyenler yine benim anlattıklarımı değil. Anlamak istediklerini okuyacak bu yüzden yazmıyorum. Küçük bir sahil kasabasının stadyumunda yetişen, konservatuarda eğitim alan ve İzmir’in en güzel spor salonlarında tecrübe kazanan sıradan birisiyim.

O ağır antremanlarda yoktunuz. Canım yanarken yoktunuz. 11 saat sadece dönüş provası yaparken yoktunuz. 39 kilo olmak için pamuk yediğimde yoktunuz. Ayak tırnaklarımı sökerken de yoktunuz. Pilates dersimden sonra ki eve gidiş yolumda da yoktunuz. Elektrik faturamı düşünürken de yoktunuz. Sakatlandığımda, düştüğümde, ağladığımda da yoktunuz.

Şimdi ne değişti? Zaten yoktunuz. Olmayan bir şeyi göremem öyle değil mi? Şimdi olmasanız da olur. Ben ne geldiğim yeri nede kimsesizliğimi unuttum. Saygı ve selamlarımla.”

En çok okunanlar

Gündem

İYİ Parti’nin Kurultay’ında İki partiye davet yok

İYİ Parti'nin 2. Olağan Kurultayı’nında MHP ve HDP davet edilmedi.

Kaftancıoğlu: ‘Mustafa Kemal Atatürk 83 milyonun ortak değeridir’

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu "Bizler İstanbul’da Genel Başkanımızın öncülüğünde çalışacak ve ebedi Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti demokrasiyle taçlandıracağız." ifadelerini kullandı.

Cübbeli’den ‘iç savaş’ uyarısı: 150 derneğin isimlerini vermeye hazırım

“Cübbeli Ahmet” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü “dernekler, cemaatler silahlanıyor” diyerek ‘iç savaş’ uyarısı yapmıştı. Savcıların kendisini çağırmasını bekleyen Ünlü, “Savcılar beni çağırırsa silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazırım” dedi.

İYİ Partili Çıray “Korona vakalarındaki artış gizleniyor”

Vaka sayılarını düşük tutmak için Covid-19 testi pozitif çıkan vatandaşla aynı evi paylaşanlara test yapılmadığını söyleyen İYİ Partili Aytun Çıray, "Artış kamuoyundan gizleniyor. Hastalar ilaç bulmakta zorlanıyor" dedi.

Devlet Bahçeli’nin gündeme getirdiği idam cezasına ilişkin 81 sayfalık rapor hazırlandı

Raporda Atatürk’e suikast girişiminde bulunanlara verilen idam kararına yer verildi