Adnan Oktar operasyonunda gözler Acun’a çevrildi!

Adnan Oktar’ın eski müridi olduğunu belirtilen Acun Ilıcalı’ya, Oktar’dan kaçıp itirafçı olan kediciği açıklamada bulunması çağrısı yaptı.

Kamuoyunda “Adnan Hoca” olarak bilinen Adnan Oktar’a sabaha karşı dev operasyon düzenlendi. 235 kişi hakkında gözaltı kararı verilen soruşturmada, suçlamalar arasında “organize suç örgütü kurmak”, “uluslararası ajanlık” ve “küçük çocuklara taciz” yer aldı.

Adnan Oktar ve grubuna yapılan operasyonun ardından, grupta uzun yıllar kalan ve yakın zamanlarda ayrılan Ceylan Özgül yaşadıklarını anlattı. İtirafçı Ceylan Özgül, Acun Ilıcalı’nın da eski mürit olduğunu belirtip çağrı yaptı.  Özgül, sosyal medyada önce Acun Ilıcalı’ya konuşması çağrısı yaptı sonra ise bu mesajı silmesi dikkat çekti.

İŞTE O MESAJ…

19 YIL ÖNCE ADNAN OKTAR’I GÖZALTINA ALAN POLİS MÜDÜRÜ: ACUN BUNLARIN TALEBELERİ

Adnan Oktar ve örgütüne yönelik 1999 yılında düzenlenen operasyonun başında bulunan dönemin İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ise “Medya ve siyaset dünyasından sizin zamanınızda Adnan Oktar’ın ‘talebesi’ olan isimler var mıydı?” sorusuna “Benim bildiğim Acun filan bunların talebeleri…” diyerek cevap verdi.

ADNAN OKTAR 5 YIL ÖNCE AÇIKLAMIŞTI

Adnan Oktar ise A9 TV kanalında yaklaşık 5 yıl önce Acun Ilıcalı hakkında ilginç iddialarda bulunmuştu. Oktar, “Acun, 15 yıllık talebemdir. O çok yamandır kerata .. Küçük yaşta annesi babası öldü. Küçük şeker bir kızı vardı. O da acayip yaman ve fettan bir şeydir. Çok severdim” demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Orhan Pamuk’ açıklaması

Erdoğan, Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6.Kadın Şurası'nda konuşma yaptı.

AKP’li vekil CHP’lilere “eşek gibi anırıyorsunuz” deyince ortalık karıştı: Meclis’te büyük kavga

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) bütçe görüşmeleri sırasında milletvekilleri arasında tartışma çıktı. Tartışmanın fiziksel müdahaleye dönüşmesiyle birlikte oturuma ara verildi.

AKP, Erdoğan’ın yeni parti kuran isimleri konuşmasından rahatsız

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni parti hazırlığında olan Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Abdullah Gül’ü Şehir Üniversitesi üzerinden hedef alması, AKP içinde ‘siyaseten doğru mu yanlış mı oldu’ değerlendirmelerine neden oldu. Bazı parti yöneticileri, “Cumhurbaşkanı’nın bu isimleri muhatap almasına gerek yoktu. Bu onları büyütür, yanlış bir strateji uygulanıyor” görüşünü dile getirdiği öğrenildi.

İmamoğlu’ndan Kanal İstanbul çıkışı: Beni bir kişi dahi ikna edemez kardeşim, bilim ve akıl ikna edecek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, deniz çalıştayında önemli açıklamalarda bulundu. Kanal İstanbul projesine ilişkin açıklamalarda bulunan İmamoğlu, " Beni bir kişi ikna edemez kardeşim, bilim ve akıl ikna edecek" dedi.

İstanbul’da da hissedildi… Balıkesir’de şiddetli deprem!

Gece yarısına doğru Marmara Bölgesi'ndeki illerde de hissedilen şiddetli bir deprem meydana geldi. 
210,538BeğenenlerBeğen
4,594TakipçilerTakip Et