Sosyal Medya

Adnan Oktar gazetecilerin o sorusuna böyle yanıt verdi

Gündem

Adnan Oktar gazetecilerin o sorusuna böyle yanıt verdi

Adnan Oktar’a yönelik sabaha karşı operasyon başlatıldı. Oktar ile beraber 235 şüpheli hakkkında başlatılan operasyon devam ediyor. Öte yandan mahkeme, Adnan Oktar’ın tüm mal varlığına el koyarken şirketlerine de kayyım atandı.

Adnan Oktar’a yönelik sabaha karşı Operasyon başlatıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Adnan Oktar ile beraber 235 şüpheli hakkında başlatılan Operasyon devam ediyor. Gözaltına alınanlar sağlık kontrolünden geçirilerek emniyet müdürlüğüne götürüldü. Oktar, araçtan indirilirken neden gözaltına alındınız sorusuna yanıt olarak “İngiliz derin devletinin oyunu” şeklinde yanıt verdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

  ÇEVREDEKİLER TEPKİ GÖSTERDİ

  Sağlık kontrolünün ardından hastanede bahçesindeki polis otosuna bindirilen Oktar’a çevredekiler tepki gösterdi.Bazı kişiler polis aracının camlarını yumrukladı. Oktar daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Adnan Oktar ‘ın Çengelköy’deki evine düzenlenen Operasyon sırasında kaçmaya çalışırken gözaltına alındığı öğrenildi.

  MAL VARLIĞINA EL KONULDU

  Adnan Oktar’ın tüm mal varlıklarına el konulurken şirketlerine kayyum atandığı öğrenildi.

  Adnan Oktar ve grubuna yönelik operasyonda gözaltı sayısı 166’a çıktı. Oktar’ın tüm mal varlıklarına el konulurken şirketlerine kayyım atandığı belirtildi. Haklarında gözaltı kararı bulunan diğer kişileri yakalamak için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

   

  Gündem Kategorisinden...

  Yukarı