Adele ilk kez dinletti: Hadi bakalım başım belaya girecek

Adele cumartesi günü yeni single'ını ilk kez  hayranlarına dinletti.

Yeni single’ını ilk kez Instagram canlı yayınında hayranlarını dinleten Adele, “Hadi bakalım, telefonum şimdiden çalmaya başladı, başım belaya girecek” dedi.

Ünlü sanatçı Adele, son albümünden 6 yıl sonra cuma (15 Ekim) yayımlanacak “Easy on Me” isimli yeni şarkısıyla müziğe döneceğini duyurmuştu. Adele hayranlarından gelen soruları yanıtlamak ve yeni parçayla ilgili konuşmak için cumartesi akşamı Instagram’da canlı yayın yaptı.

Independent’in aktardığı habere göre; canlı yayın esnasında şarkıcı, hayranları için ilk defa şarkının bir kısmını çalarken aralarında Alicia Keys, Ben Platt ve Rylan Clark-Neal’ın da bulunduğu hayranları yorum bölümünde binlerce yorumda bulundu.

‘BAŞIM BELAYA GİRECEK’

Müzik videosunu oynattıktan sonra Adele, “Hadi bakalım, telefonum şimdiden çalmaya başladı, başım belaya girecek” dedi.

Şarkıcı, adının 30 olduğu söylenen 4. stüdyo albümünün ne hakkında olduğuyla ilgili bir hayrandan gelen soruyu da yanıtladı.

Müzisyen, 2019’da Simon Konecki’den ayrılmasına atıfta bulunarak, “Boşanma, bebeğim, boşanma!” dedi.

Adele bu hafta verdiği röportajda, birlikte bir oğulları olan Konecki’yle aslında basında bildirilenden çok daha kısa bir süre evli kaldıklarını açıkladı.

Müzisyen, Instagram’da yaptığı tartışma yaratan Notting Hill Karnavalı gönderisinin ardından karşı karşıya kaldığı kültürel temellük suçlamalarına da değinerek “lanet havayı koklamayı beceremediğini” itiraf etti.

Son Haberler