Acun’un ekran yüzünden referandumda “hayır” mesajı

Acun Ilıcalı’nın ekran yüzlerinden ünlü Oyuncu Oğuzhan Koç, referandum için “hayır” sinyali verdi.

Referandum sürecinin başlamasıyla önce Rıdvan Dilmen “evet” kampanyası başlatmış ardından Acun Ilıcalı’nın, Murat Boz’un da aralarında yer aldığı ekran yüzleri bu kampanyaya destek vermişti.

Acun Ilıcalı’nın ekran yüzleri “evet” kampanyası yaparken ünlü Oyuncu Oğuzhan Koç ise “hayır” mesajı verdi.

Olay, şöyle…

Filli Boya’nın fenomen olan Kadınlar Günü videosunda “hayır” mesajı verilmesi dikkat çekmişti. En çok da “evetçiler” bu klibe karşı çıkmıştı.

Ünlü Oyuncu Gülse Birsel, Filli Boya’nın bu klibini sosyal medyada paylaştı.

Acun Ilıcalı’nın ekran yüzlerinden ünlü Oyuncu Oğuzhan Koç da Gülse Birsel’in bu video mesajını paylaşıp bir anlamda “hayır” mesajı vermiş oldu.

İŞTE O MESAJ…

İŞTE O KLİP…

[fvplayer src=”https://vimeo.com/207340603″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/622388772_960x540.jpg?r=pad” caption=”videoplayback”]

Abdüllatif Şener’de Erdoğan’a: Eski bir arkadaşı olarak uyarıyorum, hiç yorma kendini, başın ağrır!

Eski AKP kurucularından ve CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerinin Hazine'ye devredilmesinin büyük bir hata olacağını söyledi. “Erdoğan'a eski bir arkadaşı olarak tavsiyem, yanlış işlerle uğraşıp başına bela almasın” diyen CHP'li Şener, “Tayyip Erdoğan'ın bankalara ve paralara çok özel merakı var. Bu yüzden nerede bir para kaynağı varsa Tayyip Erdoğan oraya uzanıyor” dedi.

İmamoğlu’na açılan davada video skandalı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Ordu Valisi'nin kendisine hakaret edildiği iddiasıyla açtığı davanın ilk duruşması yapıldı. Mahkeme hakimi duruşmada video kaydını izletti ve İmamoğlu'nun Vali Yavuz'a yönelik, 'vali itlik yapmıştır' dediğinin duyulduğunu tutanağa geçirtti. İmamoğlu'nun avukatı tanıklar dinlenilmeden ifadelerin tutanağa geçirilmesinin, "önceden görüş bildirmeme ilkesine" aykırı olduğu ve hakimin tarafsızlığını şüpheye düşürdüğü gerekçesiyle reddi hakim talebinde bulundu.

AKP’den CHP’nin İş Bankası hisselerine ilişkin açıklama

AKP Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, CHP'nin İş Bankası'nda bulunan hisselerinin hazineye devri tartışmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Bir ‘FETÖ’nün siyasi ayağı’ AKP’dir açıklaması da SP liderinden

Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'un, 'FETÖ'nün siyasi ayağı' tartışmalarında AKP'yi işaret etmesi ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun daha açık bir şekilde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın adını zikretmesinin ardından, benzer bir açıklamasa da SP lideri Temel Karamollaoğlu'dan geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine Rusya’dan yalanlama: Putin böyle bir emir vermedi

Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'Rusya'nın en üst düzey asker kadrosunun Libya'da Wagner'e bağlı güçleri bizzat yönettiği' yönündeki açıklamalara yanıt verdi.
209,682BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et