Perşembe / 22 Ekim 2020

Açıklıyoruz: İşte belgesiyle Acun’un “AF” plakalarının sırrı!

205,138BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Acun Ilıcalı, bu plakalar için ikametgah adresini Avcılar’da gösteriyor.

Ünlüler camiasının araba sevdalılarından biri de Acun Ilıcalı. Ferrarileriyle sıkça gündeme gelen Acun, neredeyse her röportajında bir de “AF” plakalarından söz ediyor. Acun, “AF” plakalarıyla ilgili şunları söylüyor: “Acun Firarda zamanında bir otomobil almıştım, AF plakalı, bana uğurlu geldi. Benim için AF olması önemli, devamındaki rakamlar değil. AF plakalı dört tane falan otomobilim var.”

2 BİN 500 TL’YE ‘AF’ PLAKA

Peki, Acun “AF” plakaları alabilmek için ne yapıyor? “AF” plakasını alabilmek için İstanbul’da Avcılar ilçesinde ikamet etmek gerekiyor. Bu nedenle Acun, C.G. adlı kişiye vekalet vererek ikamet adresini Avcılar ilçesinde gösterdi. Daha sonra özel plaka isteyen araç sahiplerine bir de “zorunlu bağış” yaptırılıyor. Acun da Avcılar İlçesi Polis Hizmetlerini Geliştirme Derneği İktisadi İşletmesi’nin hesabına 2.500 TL para yatırdı.

İşte o belge…

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Emin Çölaşan’dan Bekir Coşkun isyanı: Ne olurdu Erdoğan’ın bir mesajını okusaydık…

Sözcü yazarı Emin Çölaşan'ın usta gazeteci Bekir Coşkun'un ölümünün yandaş medyada yer bulamadığını söyledi.

” İyi Partili Özdağ’ın çıkışı Koray Aydın ve ekibini güçlendirdi”

HaberTürk gazetesi yazarı Muharrem Sarıkaya, İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın yaptığı çıkışla liste dışı kalmalarını sağlayan Koray Aydın ve ekibini güçlendirdiğini savundu. Sarıkaya, "Ümit...

İsmail Saymaz İyi Parti’nin 40 ilde yaptırdığı anketi açıkladı

Gazeteci İsmail Saymaz, Habertürk’te katıldığı Türkiye’nin Nabzı programında, İyi Parti’nin 40 ilde gerçekleştirdiği anketin sonuçları açıkladı.

‘AKP’ye oy verenlerin yüzde 47’si başka ülke vatandaşı olmak istiyor’

KOBİ ziyaretleri yapmak için Kayseri’de bulunan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, “AK Parti’ye oy verdiğini söyleyen gençliğin yüzde 47’si başka bir ülke vatandaşlığına geçmek istiyor” açıklamasını yaptı.

Metro Turizm’de bir skandal daha! 17 yaşındaki genç kıza taciz

Metro Turizm'e ait otobüste skandal görüntüler. Metro Turizm muavinin, yolculuk esnasında, 17 yaşındaki yolcuya cinsel istismarda bulunduğu görüntüler ortaya çıktı. Yolcu, kendisine yönelik cinsel saldırıyı böyle görüntüledi.