Sosyal Medya

A Haber ya çok çılgın ya da çıldırdı: Eyy Kılıçdaroğlu başımıza birşey gelirse sorumlusu sensin!

Medya

A Haber ya çok çılgın ya da çıldırdı: Eyy Kılıçdaroğlu başımıza birşey gelirse sorumlusu sensin!

A Haber’i özgür basının merkezi ilan ettiler, Kılıçdaroğlu’na karşı diirenişe geçti!

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Reza Zarrab’ı Türk bayrağı önünde konuşturan A Haber’i eleştirmişti. O sözler A Haber tarafından böyle yorumlandı.

  Kılıçdaroğlu “Dün hayırsever bir iş adamıydı. Devletin protokolünde yer alıyordu. Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlar, Rıza Sarraf, müsteşarlar, müdürler arka sırada. Havuz medyası, bu Rıza Sarraf’ı televizyona çıkardılar, arkasına Türk bayrağı koydular. Bir sahtekarın arkasına Türk bayrağını fon olarak koyan havuz medyasını şiddetle kınıyorum. A Haber’i de kınıyorum, A televizyonunu da kınıyorum. Bir de tweet atıyorlar, şeref madalyası takmalıydık. Tak bakalım, nereye takacaksın, ama ben senin boynuna neyi takacağımı çok iyi biliyorum. Sen vatan hainisin. Bir şarlatana Türk bayrağını fon olarak kullandırtamazsın. Kullandırtan adam vatan hainidir. Bununla yetinmediler, bir rüşvetçiyi, bir sahtekarı oturdular Bakanlığa getirdiler, plaketler verdiler. Dış ticarete büyük katkılar yapıyormuş diye.” sözlerini sarf etmişti.

  Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri üzerine havuz medyası ayağa kalktı. Konu hakkında canlı yayındna açıklama yapan A Haber Yurt Haberler Şefi Kerim Ulak “Burası özgür basının merkezi. Aslında Kılıçdaroğlu’nu çıldırtan bu. Biz Kılıçdaroğlu’nu deşifre ettikçe Kılıçdaroğlu çıldırıyor” dedi.

  Kılıçdaroğlu’nun sözlerini ‘urgan’ olarak yorumlayan A Haber, Kılıçdaroğlu’na “Urganından korkmuyoruz, A Haber’i susturamayacaksın” dedi!

   

  Medya Kategorisinden...

  Yukarı
  *