Pazartesi / 13 Temmuz 2020

A Haber ekranında vatandaş isyanı: İşsizlik diz boyu, artık bir çare bulsunlar!

Adana'da 2 ay sonra sokağa çıkma yasağı uygulanmayan ilk hafta sonu pikniğe çıkan vatandaşlara mikrofon uzatan A Haber muhabiri, bir vatandaşın işsizlik isyanı ile karşılaştı. O anlar canlı olarak ekrana geldi.

206,912BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et

Hafta içinde bilmeceye dönen ve son olarak AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medyadan ‘kaldırdım’ dediği sokağa çıkma yasağının olmadığı hafta sonunda, A Haber kanalı vatandaşların Erdoğan’ın kararından ne kadar memnun kaldıklarını ekrana getirmek için sokaklara çıktı.

Adana’da haftalar sonra piknik yapan bir ailenin yanına gidere mikrofon uzatan A Haber muhabiri, vatandaşın işsizlik isyanı ile karşılaştı. “Millet bunaldı artık. İşsizlik diz boyu sürüyor. Buna artık bir çare bulsunlar” dedi.

Vatandaşın işsizlik isyanı karşısında A Haber muhabiri sessiz kalırken, ekonomide parlak bir tablo çizen Hazine ve Maliye Bakan Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak’ın yönetimindeki kanalda ekrana gelen bu sözler, Bakan Albayrak’ı da yalanlamış oldu.

 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"
206,912BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et