’90 yıllık reklam arası’ diyen AKP’linin dönüş hızı ünlü spikeri bile şaşırttı

Cumhuriyet için ’90 yıllık reklam arası’ diyen Tülay Babuşçu’nun bu tweeti çok konuşuldu.

AKP’liler Atatürkçülük yarışına girdi ama geçmişleri peşlerini bırakmıyor.

AKP’nin Balıkesir eski milletvekili Tülay Babuşçu, “600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” tweeti atmış çok tepki çekmişti. Babuşçu “Bizans dostu kahpe İnönü” tweetini atmıştı tepkiler üzerine AKP tarafından bir daha vekil adayı gösterilmedi. Babuşçu da AKP’de esen Atatürk rüzgarlarından ‘etkilendi’. Babuşçu 10 Kasım’da bu tweeti attı.

 

Babuşçu’nun tweetinin altına yorum yağdı. Ünlü stand up’çı Metin Uca’da o tweeti gündeme taşıyanlar arasında yerini aldı. Metin Uca “Hanımefendi dönüş hızınızı anlamak için soruyorum “Osmanlı İmparatorluğu’nun 90 yıllık reklam arası” bu tweetiniz ile mi sona erdi” diye sordu.

 

 

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.

CHP’li İlgezdi 12 milyon vatandaşın nasıl fişleneceğini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi derneklere üyelerini mülki amire bildirme zorunluluğu getiren fişleme düzenlemesine sert tepki gösterdi.

CHP’li Yurter Özcan Ensar’ın ortağı Türken’in New York’taki lüks yurt inşaatının planlarını ortaya çıkardı

Merkezi New York’ta bulunan Ensar Vakfı'nın ortak vakfı TÜRKEN Vakfı’na, Kızılay eliyle gönderilen bağışla, dünyanın en pahalı lokasyonlarından Manhattan’da inşa edilen süper lüks yurt önünden bilgi veren CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan çarpıcı gelişmeleri aktardı. 
209,123BeğenenlerBeğen
4,996TakipçilerTakip Et