0 Oramiral’den çok konuşulacak Sözcü tweeti

Balyoz Davası'na tepki olarak Donanma Komutanlığı'ndan istifa eden Oramiral Nusret Güner, "FETÖ'nün yaptığı ihaneti açıkladığım söyleşiyi tek yayınlayabilen gazete SÖZCÜ" diyerek, yapılan haksızlıklara ve atılan iftiralara isyan etti.

2011-2013 yılları arasında Donanma Komutanı olarak görev yapan Oramiral Nusret Güner sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, “FETÖ’nün yaptığı ihaneti açıkladığım söyleşiyi 4 gün boyunca manşetten yayınlayabilen tek gazete SÖZCÜ, FETÖ’cü olabilir mi? HAYIR… 2013’te TSK’ya kurulan kumpası protesto ve halkı bilgilendirmek için istifa ettiğimde, sadece SÖZCÜ yer verdi” diyerek Sözcü’ye destek verdi.

Güner, aynı söyleşiyi o dönemde başka gazetelere de verdiğini ancak yayınlanmadığını da belirtti.

Güner bir başka tweetinde ise Hürriyet Gazetesi’nin birinci sayfasının paylaşarak  “% 51 (?) HÜRRİYET İLE GURUR DUYUYOR! 19 Mayıs ve Sözcü’ye operasyon, 2 çevrecinin öldürülmesinin yanında hafif kalmış” ifadelerini kullandı.

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Savcılığa götür ver, vermiyorsan sana suç duyurusunda bulunacağız

Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ‘AKP’de 120-180 arasında ByLock’çu vekil var’ diyor. Şu ByLock’çuları savcılığa götür ver, eğer vermiyorsan biz sana suç duyurusunda bulunacağız; ‘gel tıpış tıpış ayaklarınla ver’ diyeceğiz” dedi.

Milletvekillerine ‘casus ajandası’

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine ‘akıllı’ uygulamalar içeren özel bir ajanda hediye etti. Söz konusu hediyenin, casusluk filmlerinde yer alan nesnelere benzediği belirtildi.

Özgür Özel’den çok sert İmamoğlu tepkisi: Herkes haddini bilecek

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, dün Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na saygısızlık yapıldığını belirterek, yaşananlara tepki gösterdi.

İmamoğlu, Erdoğan’a verdiği mektubun içeriğini açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’nde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği mektuba ilişkin konuştu.

Binali Yıldırım’ın yeğeninden ‘ayaklanma ve darbe’ çağrısı

Adı her gündeme geldiğinde Binali Yıldırım’ın yeğeni olduğu iddia edilen Ömer Önder Haberdar’ın ayaklanma çağrısı yaptığı ortaya çıktı.
210,050BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et